logo iOPAVSKO.cz

Aktuality

Rezervace letenek a ubytováníRezervace letenek
Rezervace ubytování

Fotogalerie

Navštivte naši fotogalerii

Videogalerie

Navštivte naši videogalerii

Prezentace agentury iOPAVSKO.cz s.r.o.
iOpavsko - Provozovatel Hospital-TV.cz


Zážitky

Vážené dámy, vážení pánové,

Na následujících strankách jsme pro Vás připravili výběr netradičních zážitků z naší nabídky. Ať už jste fanoušci adrenalinu, relaxace nebo sportu, pevně věříme, že si z naší pestré nabídky vyberete.

Všechny zážitky jsou obodovány - bodů využíváme v našem katalogu pro zákazníky. Obdarovanému tak poskytujeme svobodný výběr z netradiční nabídky našich zážitků přesně podle jeho představ. Nemusíte se tak trápit nad tím, který zážitek bude pro Vámi zvolený účel ten nejvhodnější a klidně přenechat výběr na obdarovaném.

Bodový systém není komplikovaný, naopak je velice snadno aplikovatelný. Jeden bod se rovná 100 Kč s DPH a díky tomu se dá jednoduše rozvážit, jakou částku chcete investovat a přitom neprozradit její skutečnou finanční hodnotu. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Všechny typy zážitků lze objednat ve dvou provedeních - standardní a nadstandardní.


Terénní čtyřkolky
Ze sedla motorových koní si prohlédnete krásné okolí Opavy. Vezmete to pěkně od podlahy a zběsilou jízdou si zvednete hladinu adrenalinu, zatímco za Vámi zůstanou jen oblaka dýmu.
Kuchař do domu & Párty do domu
Chcete udělat setkání s klienty, firemní večírek, rodinnou oslavu, zahradní párty a nevíte čím své hosty překvapit? Chcete ochutnat něco v pohodlí Vašeho domova, ve firmě nebo sportovním areálu? Přenecháte nám své starosti a my se postaráme!
Vyhlídkový let
Proleťte se jako pták. Vzneste se do výšky a prohlédněte si krajinu z ptačí perspektivy.
inSPORTline trenér
Hubni chytře - odstraníme Vaší nadváhu systematickým tréninkem a dietologickým programem, poradíme a ukážeme Vám, jak efektivně cvičit a zpevnit Vaše tělo.
Slezská zabijačka
Tradiční slezská zabíjačka, netradiční akce pro stmelení kolektivu s obrovským gurmánským zážitkem.
Gurmánský pobyt
Jíte rádi? Užijte si víkend v luxusním hotelu a pochutnejte si na jedinečném, gurmánském menu.
Intenzívní kurz fotografie
Fotografie dokáže zachytit jedinečné okamžiky vašeho života . Ať už jsou to snímky života , romantické portréty, nebo snímky krajiny. Fotografie se stane nedílnou součásti Vaší minulosti.
Vyhlídkový let balónem
Nasedněte do proutěného koše, vzneste se a tiše plujte krajinou. Prohlídněte si svět z výšky jako opravdový světoběžníci.
Let proudovou stíhačkou
Prohlédněte si krajinu z ptačí perspektivy. Toto je adrenalinový zážitek na který nezapomenete.
Tandemový seskok
Jen ho nechte, ať se bojí, protože kdo se bojí, nesmí do lesa, ale může zažít dobrodružství. Paragliding – tandemový seskok.
Zorbing
Zorbing je neuvěřitelná zábava, smích a adrenalin v jednom. Nechejte se skutálet ze svahu. Čeká vás sešup až padesátikilometrovou rychlostí v průhledné kouli. Užijte si bezva jízdu v nové dimenzi pohybu v krásném prostředí a s maximem bezpečí.